امنیت بالا

حفظ امنیت اطلاعات در کلاس ها یکی از دغدغه های مهم اساتید و موسسات در برگزاری کلاس های آنلاین است. ما با ارائه محیطی امن شده این دغدغه را بطور کامل برطرف کرده ایم. همچنین تنوع در تعریف سطوح دسترسی باعث شده که انواع نیاز های کاربری شما برطرف گردد.

ادامه مطلب

کیفیت و سرعت بالا

استفاده از زیرساخت های اختصاصی یکی از بهترین مراکز داده ای کشور و حضور کارشناسان خبره و متخصص این حوزه باعث شده است که کلاس های آنلاین با پهنای باند قوی و سرعت مناسب برگزار شوند و دانشجویان و اساتید بهترین تجربه کاربری را بدست آورند.

ادامه مطلب

امکانات حرفه ای

در اپلیکیشن کلاس اپ شما تمامی امکانات لازم برای برگزاری کلاس ها و دوره های آنلاین شامل ، اشتراک گذاری هر نوع محتوا و استفاده از تخته های هوشمند و همچنین اشتراک ویدئو را در اختیار دارید. این امکانات حرفه ای اما سهولت استفاده را نیز به همراه دارند.

ادامه مطلب

آپدیت رایگان

بروزرسانی رایگان اپلیکیشن های ویندوز و گوشی های هوشمند اندروید و ios بدون پرداخت هزینه و همچنین اطلاع رسانی آپدیت به تمامی داوطلبین و دانش پذیران دوره های مختلف از طریق پیامک در چندین دوره متوالی ، به صورت رایگان انجام خواهد شد.

ادامه مطلب

حداقل زمان

ایجاد و آماده سازی کلاس ها ، گروه های درسی و دانشجویان و در نهایت انتساب دانشجویان و اساتید به دروس یکی از امور زمانبر در سامانه های آموزش مجازی ست. اما تیم پشتیبانی ما با شماست تا این کار را فقط در چند دقیقه و با دقت بسیار بالا انجام دهید.

ادامه مطلب

پشتیبانی 24 ساعته

توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی موثر به سوالات , پیگیری مشکلات و رسیدگی به شکایات ما را بر آن داشت تا با گردآوری اشخاص مجرب در زمینه پشتیبانی، به صورت 24 ساعته و در تمام طول هفته پاسخگوی شما مشتریان گرامی باشیم.

ادامه مطلب

سوالی دارید؟با ما تماس بگیرید